Zespół aktywnie koncertuje w Polsce i zagranicą. Wiele również nagrywa. Obecnie poniższe płyty CD zespołu:

 


Płyta "żółta" to Św. Liturgia Jana Chryzostoma, jak do tej pory jedyne nagranie w języku polskim. Wersja na chór mieszany.

Płyta "pomarańczowa" jest to mix hymnów Nabożeństw Nieszporów, Jutrzni i Liturgii.

Płyta "czerwona" zawiera hymny Wielkiego Tygodnia i Święta Paschy - Wielkanocy. POLECAMY!

 


Płyta "fioletowa" to Nabożeństwo Żałobne "Panichida" z towarzyszeniem solisty basa Jana Kierdelewicza. To nagranie zostało nominowane w roku 2008 do Nagrody Fryderyka w kategorii "muzyka chóralna i oratoryjna". Nagranie powstało jako wotum pamięci naszego zmarłego ś.p. Pawła Styrczuli.

Płyta "niebieska" jest to Akatyst Zwiastowania NMP w języku polskim. Nabożeństwo to w ostatnich latach stało się ulubioną formą modlitwy, różwnież wiernych Kościoła Katolickiego. POLECAMY!

Płyta "biała" to przepiękne kolędy ukraińskie, łemkowskie, białoruskie a także hymny Nabożeństw Bożonarodzeniowych. Ścieżka dźwiękowa została wielokrotnie wykorzystana w programach TV.

Płyta "zielona" zawiera przekrój muzyki Kościoła Prawosławnego Bizancjum, Rusi, Polski Jagiellonów po współczesną. POLECAMY!

 


Elegancko wydany album dwupłytowy przez firmę Soliton zawiera Św. Liturgie Jana Chryzostoma i Akatyst Zwiastowania NMP. Obie pozycje w języku polskim ukazują piękno prawosławnego Nabożeństwa w formie przystępnej dla słuchacza, który interesuje się prawosławną kulturą, a szczególnie muzyką.

Płyta nagrana razem z Orkiestrą Reprezentacyjną SOW, w październiku 2009 na zamówienie Kancelarii Prezydenta RP. Zawiera piosenki i pieśni patriotyczno-wojskowe.

Fonografia archiwalna

Joomla templates by a4joomla